Search
Close this search box.
حضور ساواژنوم در ایران هلث 2019
آخرین مقالات:

نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین المللی ایران هلث، بزرگترین رویداد نمایشگاهی ایران در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی، خدمات سلامت و درمان می باشد. هر ساله تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان های فعال و توانمند داخلی و خارجی (به ویژه کشورهای حاشیه خلیج فارس) دستاوردهای خود را در این رویداد بزرگ ارائه می دهند و جمع کثیری از بازدید کنندگان داخلی و خارجی را با جدیدترین خدمات و محصولات خود آشنا می کنند. این نمایشگاه امسال برای بیست و دومین دوره متوالی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و به رسم هر سال با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان مواجه شد.

در غرفه ساواژنوم چه گذشت

کلینیک چندتخصصی ژنتیک ساواژنوم با افتخار در این دوره از نمایشگاه بین المللی ایران هلث حضور پررنگی داشت، به طوری که غرفه ساواژنوم واقع در سالن 6 نمایشگاه، با استقبال بالایی از جانب بازدیدکنندگان داخلی و خارجی مواجه شد. در طی مدت 4 روز این نمایشگاه که از تاریخ 19 تا 22 خردادماه ماه سال 98 ادامه داشت پزشکان و متخصصین کلینیک با حضور گرم خود و ارائه خدماتی مانند مشاوره ژنتیک رایگان، باعث پربارتر شدن غرفه ساواژنوم شدند.

پزشکان محترم حاضر در غرفه ساواژنوم:

آقای دکتر مهرداد نوروزی نیا متخصص ژنتیک پزشکی از فرانسه ریاست محترم و موسس کلینیک چندتخصصی ژنتیک ساواژنوم؛ آقای دکتر یوسف شفقتی متخصص کودکان و نوزادان و ژنتیک بالینی و ریاست اسبق دپارتمان ژنتیک بیمارستان صارم؛ خانم دکتر باشتی متخصص ژنتیک پزشکی، خانم دکتر دادخواه متخصص زنان و زایمان؛ خانم دکتر ابراهیمی متخصص زنان و زایمان

مشاوره رایگان ژنتیک

علاوه بر خدمات مشاوره رایگان (مشاوره اطفال، زنان و نازایی، ژنتیک، تغذیه، و…) در غرفه کلینیک ساواژنوم، کارت های هدیه و تخفیف های مختلف ساواژنوم به بازدیدکنندگان گرامی ارائه شد. به لطف حضور همراهان گرامی ساواژنوم این غرفه به عنوان یکی از محبوب ترین غرفه های نمایشگاه ایران هلث به شمار رفت.

محبوب ترین و جالب توجه ترین خدمت ساواژنوم از دید بازدیدکنندگان نمایشگاه، ارائه تست سلامت “مای کد” توسط این مرکز تخصصی بود که با دریافت نمونه بزاق متقاضی و استخراج DNA، بیش از صدها نوع گزارش مختلف در مورد وضعیت سلامت فرد ارائه می داد.

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

ساوا مگ

مجله تخصصی ژنتیک

اشتراگ گذاری این مقاله:
نظر خود را بنویسید: